ÚVOD

GUMOVÉ TĚSNÍCÍ DESKY, PODLAHOVÉ PRYŽE

DOPRAVNÍKOVÉ PÁSY

GUMOVÉ HADICE SEMPERIT

PROTISKLUZOVÁ PODLAHOVINA

PODLAHOVÉ ROŠTY

SILIKONOVÉ HADICE A TĚSNÍCÍ DESKY

DOPRAVNÍKOVÉ VÁLEČKY

KONTAKT


Dopravní a dopravníkové pásy


V našem sortimentu naleznete výrobní dopravníkové pásy řady SEMPERIT a SIG. Kromě těchto dopravních pásů zajišťujeme také dodávku 17 mm a 32 mm profilových pásů a PVC pásů.

Dopravníkové pásy

Snaha ušetřit si práci je stará jako lidstvo samo. Mezi takové významné pomocníky, které dokážou ušetřit mnoho námahy a urychlují přepravu nejrůznějších nákladů, se řadí dopravníkové pásy. Dopravníkové pásy patří dnes k velice rozšířeným formám přepravy, velkoobjemového, sypkého i kusového materiálu. Jejich využití je tedy neobyčejně široké. Dopravní pásy nacházejí své uplatnění téměř ve všech odvětvích průmyslu. Skvěle slouží jako prostředky pro urychlení dopravy, pro snadnější manipulace s výrobky a hlavně pro celkové zefektivnění výroby. Často tyto dopravní pásy patří mezi klíčové součásti výrobních zařízení a technologických celků.

Výkonné dopravníkové pásy

Dodáváme dopravníkové pásy od renomovaných firem. Při naší činnosti vycházíme z bohatých zkušeností získaných od našich zákazníků z různých odvětví průmyslu. Dodáváme kompletní řady výkonných dopravních pásů, které odpovídají specifickým požadavkům nejrůznějších úkolů a činností. Dopravní pásy jsou vyráběny z různých materiálů podle účelu jejich využití. V nabízeném sortimentu naleznete dopravníkové pásy SEMPRIT, SIG, 17 mm profilové pásy, 32 mm profilové pásy a také PVC pásy. Vždy je potřeba vybírat podle oblasti, kde bude pás používán. Pokud si nejste jisti výběrem, ochotně vám pomůžeme. Jsme schopni velmi rychle reagovat na požadavky našich klientů a dodávat pásy ve velmi krátkých termínech, přičemž nejběžnější dopravníkové pásy máme skladem. Neváhejte nás kontaktovat s poptávkou na dopravníkové pásy, nebo s jakýmkoliv dotazem.Dodávka kompletní řady výkonných dopravníkových pásů - SEMPERIT ...
...........................................
                                  více »

 Dodávka kompletní řady výkonných dopravníkových pásů - SIG ...
...........................................
                                  více »

 Dodávka kompletní řady výkonných dopravníkových pásů ...
...........................................
                                  více »

 Nabídka komplexního řešení pro dopravní pásy z PVC ..
...........................................
                                  více »

 Nabídka komplexního řešení pro dopravní pásy z PVC ...
...........................................
                                  více »

 

 


  
© 2012 - 2014 Dopravníkové pásy - Adac s.r.o.